Uwaga!!! Termin składania wniosków o płatności bezpośrednie został wydłużony do 15 czerwca 2020 r. Czytaj tutaj 

UWAGA!!! W czasie epidemii obsługujemy klientów zgodnie z wymogami kwarantanny. W sprawie eWnioskuPlus i naborów PROW 2014-2020 prosimy kontaktować się tutaj i tutaj !!!

Nowy termin! Oświadczenia o braku zmian we wnioskach o płatności bezpośrednie w stosunku do poprzedniego roku będzie można składać w terminie do 8 czerwca 2020 r.

Nowa jakość doradztwa rolniczego - czytaj tutaj i  tutaj

Stoisko SIR na Targach Rolnych AGROTECHNIKA organizowanych przez Łódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego zs. w Bratoszewicach

Show the MENU

SIR

23.04.2016

W Bratoszewicach 23-24 kwietnia br. odbyły się XXIV Targi Rolne AGROTECHNIKA. Ponad dwadzieścia tysięcy zwiedzających miało możliwość zapoznać się najnowszą ofertą producentów ciągników, kombajnów oraz innych maszyn rolniczych, jak również dokonać zakupów na stoiskach z roślinnością ogrodową, produktami związanymi z twórczością ludową oraz wiele innych ciekawych produktów.

Na targach po raz pierwszy swoje stanowisko mieli pracownicy Sieci na rzecz innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich. Stanowisko zostało umieszczone w oszklonym pawilonie wśród stanowisk innych instytucji rządowych i samorządowych funkcjonujących na rzecz rolnictwa. Pracownicy SIR wspólnie z pozostałymi pracownikami ŁODR udzielali porad i odpowiadali na zadawane przez rolników pytania. Koordynator SIR Anna Lichman oraz broker innowacji Michał Płatek prowadzili rozmowy z osobami zainteresowanymi funkcjonowaniem sieci, objaśniali zasady działania sieci oraz zachęcali rolników i przedsiębiorców do zarejestrowania się jako partner SIR.

Mamy nadzieję, że pierwsze stoisko SIR na targach będzie dobrym prognostykiem dla rozwoju Sieci, a przede wszystkim dla rozwoju innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich.

Tekst i fot.: Anna Lichman
Michał Płatek