Wyjazd do Goczałkowic

Show the MENU
15.09.2017

W dniu 20.08.2017 roku PZDR w Radomsku, zorganizował wyjazd szkoleniowy do Centrum Ogrodniczego  Kapias w Goczałkowicach. W szkoleniu wzięło udział 31 uczestników.

Ogrody Kapias to firma z wieloletnią tradycją i doświadczeniem z zakresu produkcji i pielęgnacji roślin. W centrum  tym, można nabyć różne gatunki i odmiany drzew i krzewów iglastych , liściastych, pnączy, bylin, cebul, kłączy, drzew i krzewów owocowych, a także zainspirować się udostępnionymi do zwiedzania aranżacjami ogrodów. Ogród o powierzchni 4 hektarów zachwyca różnorodnością stylów i barw. Znajdziemy

tutaj aranżacje w stylu  japońskim, skandynawskim wiejskim, włoskim ,angielskim a także inne tematyczne ogrody jak, ogród  zachodzące słońce czy ogród romantyczny  i wiele innych. Ogrody Kapias zachwyciły uczestników wyjazdu wspaniałymi kompozycjami roślinnymi ,niepowtarzalnym klimatem. a zakupione przez uczestników rośliny  i zdobyta wiedza będzie inspiracją do stworzenia własnych równie pięknych ogrodów.

    Dodatkową atrakcją wyjazdu było zwiedzenie jednego z najciekawszych zakątków okolicy a mianowicie zespołu zamkowego w Pszczynie.

                                                    Kamilla Majer

                                                  PZDR Radomsko