Uwaga!!! Termin składania wniosków o płatności bezpośrednie został wydłużony do 15 czerwca 2020 r. Czytaj tutaj 

UWAGA!!! W czasie epidemii obsługujemy klientów zgodnie z wymogami kwarantanny. W sprawie eWnioskuPlus i naborów PROW 2014-2020 prosimy kontaktować się tutaj i tutaj !!!

Nowy termin! Oświadczenia o braku zmian we wnioskach o płatności bezpośrednie w stosunku do poprzedniego roku będzie można składać w terminie do 8 czerwca 2020 r.

Nowa jakość doradztwa rolniczego - czytaj tutaj i  tutaj

Warsztaty - QUILLING

Show the MENU
23.09.2015
Zdjęcie przedstawia Panie z miejscowości Bujał podczas warszatów

Na terenie powiatu rawskiego w miejscowości Bujały, Zagórze i Regnowie odbyły się  spotkania o tematyce świątecznej. Spotkania zostały zorganizowane przez specjalistkę Łódzkiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego Kamilę Kieszek. Uczestniczkami spotkania były członkinie Polskiego Związku Emerytów i Rencistów oddział Sadkowice  oraz aktywne kobiety z terenu gminy.  W miłej atmosferze Panie miały możliwość uczestniczyć w warsztatach zdobienia dekoracji świątecznych i kartek Bożonarodzeniowych.  Na szkoleniu zaprezentowano jedną z ciekawszych form papieroplastyki zwaną Quilling. Do ozdabiania świątecznych  kartek i styropianowych bombek Panie wykorzystały klej,  materiały papierowe do Quillingu, ozdoby pasmanteryjne, cekiny i szpilki.  Warsztaty świąteczne były również okazją do zaprezentowania  swoich dzieł  z dziedziny wyszywania czy szydełkowania. Na spotkaniu w Zagórzu Pani Barbara Wylezińska zaprezentowała własnoręcznie wykonane anioły i gwiazdy betlejemskie wykonane metodą szydełkowania. Natomiast w Regnowie Pani Zofia Sekrecka zaprezentowała własnoręcznie wykonane dekoracje świąteczne. Po zakończeniu warsztatów uczestniczki miały możliwość zrobienia zdjęć wszystkim  ozdobom i dekoracjom świątecznym wykonanym w trakcje zajęć. Własnoręcznie wykonane dzieło można było zabrać ze sobą do domu.
 
Kamila Kieszek

Zdjęcie przedstawia Panie z miejscowości Bujał podczas warszatów
Zdjęcie przedstawia Panie z miejscowości Bujał podczas QUILLING-u
Zdjęcie przedstawia kobietę z dzieckiem podczas zdobienia kartek świątecznych
Zdjęcie przedstawia Panią z miejscowości Zagórze podczas zdobienia kartki świątecznej