Uwaga!!! Termin składania wniosków o płatności bezpośrednie został wydłużony do 15 czerwca 2020 r. Czytaj tutaj 

UWAGA!!! W czasie epidemii obsługujemy klientów zgodnie z wymogami kwarantanny. W sprawie eWnioskuPlus i naborów PROW 2014-2020 prosimy kontaktować się tutaj i tutaj !!!

Nowy termin! Oświadczenia o braku zmian we wnioskach o płatności bezpośrednie w stosunku do poprzedniego roku będzie można składać w terminie do 8 czerwca 2020 r.

Nowa jakość doradztwa rolniczego - czytaj tutaj i  tutaj

Dzień Kobiet w Nowym Kawęczynie

Show the MENU
08.03.2013
ludzie siedzący przy stołach w sali podczas dnia kobiet

Gminny Dzień Kobiet w Nowym Kawęczynie w tym roku po raz pierwszy odbył się w nowo wyremontowanej Świetlicy środowiskowej.

Głównym organizatorem tego spotkania był Wójt oraz Radni Gminy Nowy Kawęczyn. Nad całością czuwała Pani Hanna Nowicka z miejscowej biblioteki. Życzenia kobietom złożył Wójt gminy Włodzimierz Ciok. Jako gość zaproszony w imieniu kobiet głos zabrała poseł do Sejmu RP Dorota Rutkowska.

Część artystyczną przygotowały dzieci z miejscowych szkół podstawowych i gimnazjum pod kierownictwem nauczycieli. Dzieci to urodzeni artyści. Swoimi występami stworzyły wspaniałą, świąteczną atmosferę i wprowadziły kobiety w stan wesołego świętowania. Były też kwiaty dla Pań, świąteczny obiad i oczywiście wszelakiego rodzaju domowe wypieki, o które zadbały same kobiety. Można też było obejrzeć wspaniałe prace studentki czwartego roku Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi Pani Karoliny Sobieraj mieszkanki wsi Nowy Dwór Parcela.

Tak w miłej atmosferze kobiety świętowały swój Dzień w 2013 roku.

Stanisława Wieczorek

ludzie siedzący przy stołach w sali podczas dnia kobiet
kobiety siedzące przy stołach podczas obchodów dnia kobiet
trzech mężczyzn w garniturach stoi na sali pełnej kobiet podczas obchodów dnia kobiet
dzieci na scenie podczas występu z okazji dnia kobiet