150 000  Premii Młodego Rolnika nabór do 0108. 

UWAGA!!! W czasie epidemii obsługujemy klientów zgodnie z wymogami kwarantanny. W sprawie naborów PROW 2014-2020 prosimy kontaktować się tutaj i tutaj !!!

Nowa jakość doradztwa rolniczego - czytaj tutaj i  tutaj

Spotkanie z "Dograne.pl"

Show the MENU

SIR

10.08.2017
Spotkanie z Dograne.pl

W dniu 8 sierpnia br. odbyło się spotkanie pracowników SIR z Panem Sebastianem Balcerakiem przedstawicielem portalu Dograne.pl, który zaprezentował funkcjonowanie innowacyjnej giełdy współpracy rolnej jaką jest dograne.pl. Pan Sebastian Balcerak przedstawił pracownikom SIR jak funkcjonuje system, jakie są jego zalety i założenia. Spotkanie było niezwykle interesujące i ciekawe, a sam system Dograne.pl daje wiele możliwości dla rolników, zarówno towarowych, jak i z mniejszych gospodarstw, firm przetwórczych, przedsiębiorstw, których działalność obejmuje odbiór lub skup produktu od rolnika lub ogólnie "z rynku".

System Dograne.pl ma na celu kojarzenie podmiotów działających na rynku rolno - spożywczym. Jego głównym zadaniem jest poszukiwanie oferentów oraz ustalanie szczegółów współpracy dotyczącej kupna - sprzedaży produktów rolnych.
Portal Dograne.pl jest innowacją, która z pewnością może pomóc rolnikom w obrocie produktem, a także zmodernizować ich rynkową obecność w sieci.

Więcej informacji na temat systemu Dograne.pl poniżej:

Dograne.pl - innowacyjna giełda dla rolników 

 Tekst i fot. Anna Lichman

Michał Płatek