150 000  Premii Młodego Rolnika nabór do 0108. 

UWAGA!!! W czasie epidemii obsługujemy klientów zgodnie z wymogami kwarantanny. W sprawie naborów PROW 2014-2020 prosimy kontaktować się tutaj i tutaj !!!

Nowa jakość doradztwa rolniczego - czytaj tutaj i  tutaj

I spotkanie platformy branży Innowacyjne rolnictwo i przetwórstwo rolno - spożywcze

Show the MENU

SIR

23.06.2016
kobieta na scenie przemawiająca do uczestników szkolenia poprzez mikrofon

W Urzędzie Marszałkowskim Województwa Łódzkiego 23 czerwca br. odbyło się I spotkanie platformy branży Innowacyjne rolnictwo i przetwórstwo rolno – spożywcze.

W spotkaniu udział wzięła Anna Lichman – Główny specjalista ds. Innowacji w ŁODR. Uczestników spotkania powitała Ewa Florczyk - dyrektor Departamentu ds. Przedsiębiorczości.

Na spotkaniu zaprezentowano założenia platformy branżowej. Maciej Łaski, p.o. Dyrektora Departamentu Promocji i Współpracy Zagranicznej przedstawił szczegóły współpracy Województwa Łódzkiego z prowincją Syczuan w Chinach, która jest także szansą na rozwój sektora małych i średnich przedsiębiorstw w naszym województwie.

Podczas spotkania głos zabrał również Jakub Garstka - dyrektor ds. Logistyki i e-Commerce firmy P.U. Hatrans Sp. z o.o., który zaprezentował Polską platforme dla polskich producentów produktów spożywczych.

Uczestnicy spotkania nawiązali między sobą kontakty, które w przyszłości będą płaszczyzną wymiany wiedzy i nawiązania współpracy w tym zakresie.

Tekst i fot.: Anna Lichman, Michał Płatek

kobieta na scenie przemawiająca do uczestników szkolenia poprzez mikrofon