Targi NATURA FOOD w Łodzi

Show the MENU
30.10.2018

Targi NATURA FOOD & beECO

W terminie 12-14 października w hali Expo-Łódź odbyły się targii ekologicznej żywności oraz zdrowego stylu życia. Udział wzięło ponad 350 wystawców z Polski, Czech, Niemiec, Szwecji, Wielkiej Brytanii i Włoch. Targi odwiedziło ponad 12 000 osób. Pracownicy PZDR Radomsko zorganizowali wyjazd szkoleniowy na targii w którym wzięło udział 86 osób, rolników z powiatu radomszczańskiego. 

XI Międzynarodowe Targi Żywności Ekologicznej i Naturalnej NATURA FOOD oraz VII Targi Ekologicznego Stylu Życia beECO to największe w Polsce wydarzenie branży BIO. Była to okazja do poznania nowych i wyjątkowych firm, zapoznania się z ofertą produktów ekologicznych, niszowych i niedostępnych na co dzień w sklepach sieciowych.

Wśród Wystawców byli producenci, przetwórcy, dystrybutorzy, hurtownicy różnorodnych produktów ekologicznych i naturalnych (m.in. żywności, kosmetyków i środków czystości). Targi to nie tylko stoiska, ale też interesujący program spotkań branżowych i wydarzeń towarzyszących. W tym roku odbył się po raz pierwszy Kongres Ekobranży: wydarzenie skierowane do producentów, dystrybutorów, detalistów produktów ekologicznych. Innymi, cyklicznymi już wydarzeniami były: Forum Alergii (organizowane przy współpracy redakcji Magazynu Hipoalergiczni) oraz BIObiznes Forum (cykl spotkań dla właścicieli i pracowników sklepów z ekoproduktami, restauratorów i pracowników gastronomi). Odwiedzający mogli również skorzystać z ciekawych warsztatów, wykładów, bezpłatnych badań wzroku i porad specjalistów.

Po zwiedzaniu targów uczestnicy wyjazdu szkoleniowego udali sie do Teatru Jaracza na przedstawienie "Marzenie Nataszy".

Tomasz Kaczmarek