UWAGA!!! W czasie epidemii obsługujemy klientów zgodnie z wymogami kwarantanny. W sprawie naborów PROW 2014-2020 prosimy kontaktować się tutaj i tutaj !!!

Nowa jakość doradztwa rolniczego - czytaj tutaj i  tutaj

Szkolenie w ramach Rolniczego Handlu Detalicznego (RHD)

Show the MENU
31.01.2020

W dniu 28.01.2020r. Łódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Bratoszewicach zorganizował szkolenie pn. „Skuteczne sposoby marketingu produktów z gospodarstwa rolnego oraz tworzenie łańcucha dostaw dla producentów w ramach Rolniczego Handlu Detalicznego, sprzedaży bezpośredniej i w ramach działalności marginalnej, lokalnej i ograniczonej (MLO)”.

Szkolenie przeznaczone było dla producentów produktów w ramach rolniczego handlu detalicznego, sprzedaży bezpośredniej, producentów w systemie ekologicznym i producentów MLO oraz zainteresowanych takimi formami działalności.

W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele PZDR w Pajęcznie, a także rolnicy prowadzący rolniczy handel detaliczny na terenie powiatu pajęczańskiego w zakresie produkcji chleba oraz przetwarzania warzyw.

Celem szkolenia było podniesienie kompetencji i wiedzy rolników w zakresie marketingu produktów wytworzonych w gospodarstwie rolnym oraz zapoznanie z istniejącymi łańcuchami dostaw.