Uwaga!!! Termin składania wniosków o płatności bezpośrednie został wydłużony do 15 czerwca 2020 r. Czytaj tutaj 

UWAGA!!! W czasie epidemii obsługujemy klientów zgodnie z wymogami kwarantanny. W sprawie eWnioskuPlus i naborów PROW 2014-2020 prosimy kontaktować się tutaj i tutaj !!!

Nowy termin! Oświadczenia o braku zmian we wnioskach o płatności bezpośrednie w stosunku do poprzedniego roku będzie można składać w terminie do 8 czerwca 2020 r.

Nowa jakość doradztwa rolniczego - czytaj tutaj i  tutaj

Konkurs EDUinspiracje został rozstrzygnięty

Show the MENU
18.11.2016
Zdjęcie przedstawia wręczenie nagrody Pani Paulinie Gortat-Gapińskiej w kategorii: Edukacja pozaformalna młodzieży

Zwycięzcy zostali ogłoszeni podczas Gali Wręczenia Nagród Edukacyjnych Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji. W trakcie uroczystości statuetki odebrało 19 laureatów. Hasło przewodnie tegorocznej edycji konkursu EDUinspiracje brzmiało „Dobry rezultat, trwałe oddziaływanie”.
Jest nam bardzo miło że wśród laureatów znalazła się nasza koleżanka Paulina Gortat-Gapińska, która jest zwyciężczynią w kategorii: Edukacja pozaformalna młodzieży. Paulinko jesteśmy z Ciebie dumni!
Paulina Gortat-Gapińska Prezes fundacji „Tu brzoza” i doradca w Łódzkim Ośrodku Doradztwa Rolniczego. Działa lokalnie i na rzecz społeczności lokalnej. Koordynuje projekty międzynarodowe, wspiera wiejskie organizacjom i instytucje. Odkrywa historię swej „małej ojczyzny”, pielęgnuje lokalne tradycje, integruje, wspiera, motywuje do rozwoju.

Fot. Barbara Gortat

Zdjęcie przedstawia wręczenie nagrody Pani Paulinie Gortat-Gapińskiej w kategorii: Edukacja pozaformalna młodzieży
Pamiątkowe zdjęcie wszystkich laureatów konkursu