Uwaga!!! Termin składania wniosków o płatności bezpośrednie został wydłużony do 15 czerwca 2020 r. Czytaj tutaj 

UWAGA!!! W czasie epidemii obsługujemy klientów zgodnie z wymogami kwarantanny. W sprawie eWnioskuPlus i naborów PROW 2014-2020 prosimy kontaktować się tutaj i tutaj !!!

Nowy termin! Oświadczenia o braku zmian we wnioskach o płatności bezpośrednie w stosunku do poprzedniego roku będzie można składać w terminie do 8 czerwca 2020 r.

Nowa jakość doradztwa rolniczego - czytaj tutaj i  tutaj

DOŻYNKI POWIATOWE

Show the MENU
04.09.2018

DOŻYNKI POWIATU BEŁCHATOWSKIEGO

2 września 2018 roku odbyły się Dożynki Powiatowe w Woli Wiązowej - gmina Rusiec.  Rozpoczęły się one o godzinie 14.00 uroczystą Mszą w kościele Świętego Rocha w Woli Wiązowej. Następnie orszak wieńcy dożynkowych przeszedł wzdłuż ulic wsi tuż na pobliskie boisko sportowe, gdzie odbyła się część oficjalna wraz z przywitaniem gości. Wśród zaproszonych gości mogliśmy zobaczyć m.in. Kornela Morawieckiego oraz Janusza Korwina - Mikke.  Władze powiatu reprezentowali: p. Grzegorz Gryczka oraz p. Elżbieta Naturalna. Władze gminy reprezentował wójt - Dariusz Woźniak. Oczywiście dożynki to święto plonów a co za tym idzie święto rolników. To oni i ich praca doskonale była ukazana w przepięknych wieńcach dożynkowych. 

Na placu wśród wystawców ze wszystkich gmin powiatu bełchatowskiego można było odnaleźć także namiot Łódzkiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego z osobami Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego w Bełchatowie, czyli z paniami: Moniką Karczewską, Urszulą Stala, Anią Ściubeł, Teresą Wodzińską oraz stażystką Natalią Berłowską.

Monika Karczewska