Nowa jakość doradztwa rolniczego - czytaj tutaj i  tutaj

Szkolenia z zakresu "Stosowania środków ochrony roślin przy użyciu opryskiwaczy" - sprawdź

Kurs dla kombajnistów - sprawdź

Szczegóły w zakładce: Szkolenia zawodowe - sprawdź

 

Hodowcy bydła mlecznego mają okazję uczestniczenia 4 września 2018 roku w Narodowym Dniu Mlecznej Fermy, tym razem w gospodarstwie rolnym Wioletty i Sylwestra Imiołków w Domaniewicach w województwie łódzkim!

Show the MENU
09.08.2018

III edycja Narodowego Dnia Mlecznej Fermy organizowana przez grupę InConventus, która odbędzie 4 września br. w gospodarstwie rolnym Wioletty i Sylwestra Imiołków w Domaniewicach (woj. łódzkie, powiat łowicki), skierowana jest do hodowców bydła mlecznego zainteresowanych nowoczesnymi i efektywnymi metodami produkcji mleka. Wydarzenie będzie dla hodowców swoistym rodzajem szkolenia, a jego uczestnicy będą mogli znacząco poszerzyć swą wiedzę dotyczącą chowu i hodowli dzięki praktycznym prelekcjom, pokazom maszyn rolniczych i zwiedzaniu gospodarstwa.

Tematem wiodącym szkolenia będzie przygotowywanie kukurydzy na kiszonkę oraz pokaz i rzetelne porównanie wozów paszowych od wiodących producentów, przeprowadzone z udziałem niezależnego eksperta, dr Zbigniewa Lacha. W części teoretycznej zostaną omówione ważne zagadnienia organizacji produkcji, żywienia i zdrowia zwierząt. Podczas wydarzenia okazję do zaprezentowania swoich usług będą miały również rozmaite firmy branży rolnej. Generalnym partnerem wydarzenia będą firmy Agrosorb, 365farmnet i Concordia Ubezpieczenia, partnerem weterynaryjnym zaś została firma Zoetis. W opisanym spotkaniu udział weźmie ok. 350 hodowców bydła mlecznego, dyrektorzy i managerowie farm z województwa łódzkiego oraz województw sąsiednich.

Zapraszając wszystkich zainteresowanych na imprezę organizatorzy proszą o dokonanie rejestracji, poprzez wypełnienie formularza zamieszczonego na stronie internetowej www.farmday.com.pl , gdzie można zapoznać się ze szczegółowym programem wydarzenia.