Nowa jakość doradztwa rolniczego - czytaj tutaj i  tutaj

Szkolenia z zakresu "Stosowania środków ochrony roślin przy użyciu opryskiwaczy" - sprawdź

Kurs dla kombajnistów - sprawdź

Szczegóły w zakładce: Szkolenia zawodowe - sprawdź

 

Dni otwarte w firmie Joskin

Show the MENU
10.02.2019

Belgijska Grupa Joskin – lider w produkcji maszyn rolniczych, które eksportuje do ponad 60 krajów, działa od pięćdziesięciu lat na rynku światowym, a od dwudziestu prowadzi zakład produkcyjny w Polsce. Z okazji tego podwójnego jubileuszu firma Joskin Polska z Trzcianki po raz pierwszy otworzy swoje podwoje dla szerokiej publiczności.

Joskin chciałby zaprosić wszystkich na Dni Otwartych Drzwi polskiego zakładu. Ta impreza to wyjątkowa okazja, aby lepiej poznać markę JOSKIN, która ma znaczącą pozycję w dziedzinie sprzętu do transportu rolnego i nawożenia. Zakład Joskin Polska zajmuje teren o powierzchni 25 ha, w tym 6 ha to budynki mieszczące nowoczesne linie produkcyjne, z którymi będzie można się zapoznać w piątek i sobotę 29 – 30 marca 2019 r., w godzinach 9.00 – 17.00.

Program obejmuje między innymi: • oprowadzanie po zakładzie, • wystawę maszyn Joskin, • możliwość zapoznania się z procesem produkcji, • możliwość zrelaksowania się (punkt gastronomiczny, bar, loteria, stoisko z artykułami firmowymi).

Jesteśmy przekonani, że pokazanie kulisów tworzenia produktów marki JOSKIN jest okazją, z której trzeba skorzystać. Cała załoga zakładu Joskin Polska oczekuje licznych gości podczas tych dni otwartych.

Źródło: JOSKIN