UWAGA!!! W czasie epidemii obsługujemy klientów zgodnie z wymogami kwarantanny. W sprawie naborów PROW 2014-2020 prosimy kontaktować się tutaj i tutaj !!!

Nowa jakość doradztwa rolniczego - czytaj tutaj i  tutaj

Czas na rolnictwo 4.0

Show the MENU
29.04.2021

Szybkimi krokami nadchodzi czwarta rewolucja w rolnictwie - cyfryzacja (patrz np.: https://eagronom.com/pl/blog/czy-slyszales-o-rolnictwie-4-0-to-zmieni-twoje-gospodarstwo/)

 

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi zaprasza do przesyłania oferty handlowej polskich producentów rozwiązań w zakresie rolnictwa 4.0, w celu:

  • promocji tych rozwiązań na wydarzeniach krajowych i zagranicznych;
  • utworzenia listy konsultacyjnej w odniesieniu do dokumentów dotyczących wsparcia innowacji.

Zgłoszenia można przesyłać na adres poczty elektronicznej: michal [dot] jankowskiatminrol [dot] gov [dot] pl.

Jednocześnie MRiRW informuje, że w pierwszej połowie października Ambasada Węgier w USA organizuje webinarium dotyczące innowacyjnych rozwiązań cyfrowych stosowanych w rolnictwie w krajach Grupy Wyszehradzkiej (V4). Głównym celem spotkania będzie zaprezentowanie firm/startupów pochodzących z krajów V4, posiadających w swojej ofercie innowacyjne rozwiązania cyfrowe wspierające działalność rolniczą (uprawa, hodowla). Organizatorzy webinarium liczą na osiągnięcie efektów promocyjnych, jak również umożliwienie wejścia zaprezentowanych innowacyjnych firm na rynek amerykański.